IVECO

IVECO

Prodej užitkových vozidel IVECO

Naše dlouholeté a velmi dobé zkušenosti s dodávkami značky IVECO DAILY, jak v oblasti využití, tak i v počtu neplánovaných  servisních zásahů, nás ubezpečilo o tom, že právě tato značka je jedničkou na trhu v kategorii užitkových vozů, proto jsme se stali autorizovaným servisem a následně i prodejcem vozů IVECO.

IVECO se zabývá výrobou lehkých, středních a těžkých užitkových vozidel. V kategorii užitkových vozidel slaví velký úspěch model DAILY s rámovou konstrukcí a objemem nákladového prostoru až 20 m3, který nabízí nejvyšší užitečné zatížení ve své třídě – více jak 4000 Kg. 

Právě pro svoji spolehlivost, variabilitu provedení, užitné vlastnosti a spolehlivost  patří k nejrozšířenější značce, která brázdí silnice po celém světě.

 

NEKONEČNÉ PŘÍLEŽITOSTI - DODÁVKA DAILY PRO AMBICE BEZ HRANIC -  NAPLŇTE SVÉ AMBICE

 

DAILY je nejuniverzálnějším vozidlem ve své třídě. Široká nabídka modelů a možností karoserie otevírají nepřeberné množství příležitostí: bez ohledu na váš úkol – ať už se jedná o rozvoz s mnoha zastávkami, například doručování zásilek nebo kurýrní služba, nebo přepravu těžších nákladů, například stěhování nábytku – najdete a přizpůsobíte si DAILY tak, aby dokonale vyhovovala vašim provozním a obchodním požadavkům.

Kontakty

V případě jakéhokoliv dotazu nás můžete kontaktovat telefonicky na těchto číslech, kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy:

 

+420 515 210 551

+420 608 108 478

Poptávkový formulář

Provozní doba

Pondělí  7:00 – 20:00
Úterý  7:00 – 20:00
Středa  7:00 – 20:00
Čtvrtek 7:00 – 20:00
Pátek  7:00 – 20:00
Sobota  8:00 – 14:00
Neděle  ZAVŘENO

Jsme součástí PSOTA HOLDING

images/logo_autocentrum.png
images/logo_kontrolni_stanice.png
images/logo_ppl.png
images/logo_restaurace.png
images/logo_stkbreclav.png
images/logo_stkznojmo.png
images/logo_transport.png
images/logo_ucnovske.png
images/logo_zds.png
images/logo_znorentcars_service.png

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.